Hakkımızda

Hakkımızda

Aksa Kompozit 2012'den beri İzmir'de faaliyetini yürüten bir firmadır. Yurtdışında yürütmekte olduğu projelerle birlikte bir çok ülkeye ihracat yapan Aksa Kompozit Türkiye'nin bir çok ilinde de iş yapmaya devam ediyor.

Ulusal ve uluslar arası bir çok standarda uygun bir şekilde imal edilen malzemelerimiz ile her zaman müşterilerimizin beklentisini karşılamayı hedefliyoruz. Bu hedefte bize destek olan malzeme tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımızın nitelikleri de çok önemlidir.

Aksa Kompozit düzcam, Isıcam, temperli cam, lamine cam ve low-e cam ayrıca alüminyum ve pvc doğrama sistemleri başta olmak üzere inşaat sektöründe kullanılan her tip mimari cam ve doğrama tedarik etme kapasitesine sahiptir.

Yılların birikimi ile harmanlanan yönetim anlayışımızla her biri yüksek üretim standartlarına göre eğitim almış, gelişim odaklı, ehil, maharetli ve dünya standartlarında bir işgücü oluşturduk.

Neden Aksa Kompozit?

2012'den beri bir çok projede yer alan Aksa Kompozit olarak geçmişte yaptığımız yurtiçi ve yurtdışı her projenin arkasında durarak her türlü desteği veriyoruz. Verdiğimiz garantinin kapsamında olan her sorunda çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımız ile her zaman yanınızdayız.

Vizyon ve Misyon

Aksa Kompozit'in hedefi bölgesel ve uluslar arası projelerde yer alarak uluslar arası piyasada kendini göstererek sınırlarını genişletmektir. Bu hedefte ilerliyor ve büyüyoruz.

Standartlarımız:
Müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımıza olan sorumluluklarımız.
İşimizi takip ederken mükemmele en yakın hizmeti sunmak.
Dürüst ticaret.
Her zaman gelişmeyi ve büyümeyi hedeflemek.